Strona startowa

biedronka 1

"Nikt nie żyje dzięki sobie
i tylko dla siebie"
                  
ks. Jan Twardowski  
                                                  

 Orzeł

Festyn Rodzinny już w sobotę!

Wiele atrakcji czeka na mieszkańców Komprachcic podczas kolejnego już Festynu Rodzinnego organizowanego przez rodziców, nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Impreza rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 14 na parkingu przed halą sportową (w razie niepogody na hali). Pierwszymi gwiazdami rodzinnego spotkania będą uczniowie, którzy przygotowali na ten dzień krótkie klasowe występy artystyczne. Zaraz po nich trenerka judo Beata Kucharzewska Śmieja zaprosi na matę chętne dzieci wraz z rodzicami. Zapewniamy, że w rękach tej instruktorki nic nam nie grozi :). Równie bezpieczny i uwielbiany przez dzieci jest kolejny gość festynu - pudel Jacob. Rodzice, którzy pragną zobaczyć o jakim piesku, który przychodzi na lekcje, z takim przejęciem opowiadają ich dzieci- muszą koniecznie się z nim zapoznać. Nie zabraknie także tańca. Tym razem w wykonaniu małych tancerek zespołu "Scorpion". Sporo będzie się działo również poza sceną. Oprócz oglądania sławnych już komprachcickich wozów strażackich czy zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach będzie można wziąć udział razem z dziećmi w zawodach sportowych. Ubieramy się zatem wygodnie, najlepiej na sportowo.


Rodzice nie zapomnieli oczywiście o pysznym jedzeniu. Będzie to co dzieci lubią najbardziej: frytki, popcorn, ice tea, kiełbaski z grilla. Dla starszych kawka i domowe wypieki. Ponieważ dochód z festynu przeznaczony jest na naszą szkołę będzie można zakupić cegiełkę i otrzymać za nią nagrodę.
Głównym jednak celem imprezy jest wspólna zabawa. Ten dzień to dla dzieci doskonała okazja do zaprezentowania się swoim najbliższym. Rodzice natomiast zobaczą swoją pociechę jak bawi się w gronie klasowych koleżanek i kolegów. Gorąco zapraszamy również maluchy, które jeszcze nie znają szkoły. Szczególnie przyszłych pierwszaków. Bawiąc się i oglądając, w towarzystwie mamy i taty, występy naszych uczniów, przekonają się, że szkoła to nie tylko nauka.
Wszystkim rodzicom, pracownikom szkoły oraz dyrektorowi OSiR-u Arkowi Tabiszowi serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania.
Agnieszka Zyzik

 
Dane szkoły
PSP w Komprachcicach
im. ks. Jana Twardowskiego
ul. Szkolna 18
46-070 Komprachcice
tel./fax 774647737
 psp_komprachcice@interia.pl
Dzwonki
1 lekcja 8:00 - 8:45
2 lekcja 8:55 - 9:40
3 lekcja 9:50 - 10:35
4 lekcja 10:45 - 11:30
5 lekcja 11:45 - 12:30
6 lekcja 12:40 - 13:25
7 lekcja 13:35 - 14:20
8 lekcja 14:30 - 15:15
9 lekcja 15:25 - 16:10
a wakacje już za...
Na skróty
Warto Zajrzeć

OSiR w Komprachcicach

img 02

Twitter MySpace Skype Vimeo