Strona startowa

biedronka 1

"Nikt nie żyje dzięki sobie
i tylko dla siebie"
                  
ks. Jan Twardowski  
                                                  

 Orzeł

Zapraszamy na spotkanie adwentowe

Sprzedaż wieńców adwentowych i słodkich wypieków, występy dzieci oraz biesiada przy ognisku to atrakcje, które w najbliższą niedzielę proponuje Rada Rodziców oraz uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Tradycyjnie już na placu przy kościele św. Franciszka w Komprachcicach po każdej mszy św. (w sobotę i niedzielę) będzie można nabyć ciasta upieczone przez rodziców a także wieńce i stroiki adwentowe. Wśród wykonanych kompozycji są wianuszki, które wieszamy na drzwiach naszych domów w tym przedświątecznym czasie, wieńce z czterema świecami zapalanymi w każdą niedzielę Adwentu oraz rzadziej spotykane formy stroików. Wszystkie przygotowane własnoręcznie przez rodziców. Na popołudniowym spotkaniu w kościele dzieci pokażą Misterium Adwentowe. Nad tym słowno- muzycznym spektaklem uczniowie pracowali razem z siostrą Augustyną, pedagogiem Edytą Jurek oraz nauczycielką Małgorzatą Szopą. Początek o godz. 15. Zaraz po nim będzie można ogrzać się przy ognisku, wypić coś ciepłego, zjeść kiełbaskę, chleb ze smalcem czy cieszące się co rok dużym powodzeniem pyszne zupy cebulowe. Cały dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na dofinansowanie pracowni komputerowej naszej szkoły. Zapraszamy całe rodziny aby wspólnie, radośnie rozpocząć ten wyjątkowy czas oczekiwania na Boże Narodzenie.
Agnieszka Zyzik

 
Dane szkoły
PSP w Komprachcicach
im. ks. Jana Twardowskiego
ul. Szkolna 18
46-070 Komprachcice
tel./fax 774647737
 psp_komprachcice@interia.pl
Dzwonki
1 lekcja 8:00 - 8:45
2 lekcja 8:55 - 9:40
3 lekcja 9:50 - 10:35
4 lekcja 10:45 - 11:30
5 lekcja 11:45 - 12:30
6 lekcja 12:40 - 13:25
7 lekcja 13:35 - 14:20
8 lekcja 14:30 - 15:15
9 lekcja 15:25 - 16:10
a wakacje już za...
Na skróty
Warto Zajrzeć

OSiR w Komprachcicach

img 02

Twitter MySpace Skype Vimeo